Res Artis - Agencja RES Artis zajmuje się kompleksową organizacją imprez, eventów, wieczorów integracyjnych, tematycznych (country, arabski, afrykański), kasyno imprezy, atrakcje i.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
35-045, Rzeszów
Podpromie 10
Tel.: 792 302 444
Tel2.: 602 792 491
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 813-290-70-37
Galeria:
O Firmie:
Agencja artystyczna RES artis to zespół wykwalifikowanych ludzi, którzy wiedzą jak wypełnić czas i jak świetnie zorganizować imprezę, tak aby na długo pozostała ona w pamięci..

 
Pikniki i plenery

Pikniki i plenery
Cena:
do ustalenia

Adres www:
Kategoria:
Organizacja i obsługa imprez
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Opis:
ORGANIZACJA IMPREZ - PIKNIKI

Integracyjne spotkania firmowe w plenerze
... zabawa w paintball, jazda quadami, ciekawe gry terenowe i sprawnościowe.

Spotkania rodzinne
... liczne konkursy rodzinne : gigantyczne piłkarzyki, zawody sumo, rodeo, góra wspinaczka, potrójne spodnie, przeciąganie liny i inne.

... ciekawy blok programowy dla dzieci: miasteczko rozrywki wyposażone w zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, motorki spalinowe, kolejkę elektryczną, zabawy i konkursy z udziałem klaunów, wróżek, mega postaci bajkowych, malowanie tatuaży, malowanie włosów, wata cukrowa i popcorn. Grupowe zabawy z chustami, patyczkami i tunelami.

Zabawa na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce i wyśmienitym jedzeniu to jest to co potrzebujecie Państwo aby odpocząć od codzienności. RES artis zorganizuje dla Państwa piknik, atrakcje i zabawy.
Galeria:
Pikniki i plenery Pikniki i plenery Pikniki i plenery